Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZWROTY I WYMIANA

ZWROTY NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁY TAKIE PROSTE

 • Zaloguj się na stronie naszego sklepu analogicznie jak przy rejestracji konta klienta i w zakładce TWOJE KONTO/ZWROTY TOWARU przejdź do DODAJ ZWROT. Postępuj zgodnie z zaleceniami;
  1. Wybierz zamówienie - z listy zrealizowanych zamówień wybierz właściwe, w którym znajdują się towary które chcesz zwrócić.
  2. Wybierz produkty do zwrotu - zaznacz min. jeden towar, który masz zamiar nam zwrócić. 
  3. Wybierz sposób zwrotu - Opcja domyślna - Skorzystam z przesyłki zwrotnej oferowanej przez sklep - InPost Paczkomaty Szybkie Zwroty - DARMOWA PRZESYŁKA DO SKLEPU - w wariancie zwrot środków na saldo Klienta. Dla pozostałych form zwrotu środków tj. CASH BACK i przelew bankowy koszt zwrotu to 9 zł.
  4. Wybierz punkt dostarczenia - domyślnie lovebra.pl Salon Triumph - SKWER Handlowy TużTuż; Legionów 216F; 87-100 Toruń
  5. Wybierz formę zwrotu należności - Saldo klienta; CASH BACK; Przelew bankowy na konto
  6. Zatwierdź Twój zwrot - DODAJ ZGŁOSZENIE ZWROTU - przed wydrukowaniem dokumentów proszę sprawdzić prawidłowość wprowadzonych informacji. Jeżeli coś poszło nie tak to na tym etapie możesz dokonać zmian przechodząc do sekcji ZMIEŃ ZWROT lub ANULUJ ZWROT

WYDRUKUJ FORMULARZ ZWROTU PRZYGOTUJ PACZKĘ  NANIEŚ KOD NADANIA ZWROTU NA PACZKE UDAJ SIĘ DO NAJBLIŻSZEGO PACZKOMATU I NADAJ PACZKE
 

Jak nadać paczkę? To proste!

 • Wydrukuj dokument zwrotu
 • Przygotuj paczkę i umieść w niej dokument zwrotu. Pamiętaj, aby paczka nie przekraczała maksymalnego rozmiaru dla Paczkomatu czyli 41 x 38 x 64 cm. Zachęcamy aby w miarę możliwości w dbałości o środowisko wykorzystać do tego celu opakowanie kartonowe w którym prawdopodobnie otrzymałeś swoją przesyłkę z zakupami.
 • Pamiętaj o naniesieniu kodu nadania zwrotu (wpisz 10-cyfrowy KOD zwrotu) na paczke. Nie ma już konieczności drukowania etykiety ale niezbędny jest KOD NADANIA naniesiony na paczkę.

 

 • Udaj się do dowolnego Paczkomatu w Polsce - w każdym z nich nadasz samodzielnie paczkę z przesyłką zwrotną z naszego sklepu. Wszystkie Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kod nadania zwrotu otworzy każdy możliwy paczkomat w Polsce, abyś mógł nadać paczkę zwrotną w dogodnej dla siebie lokalizacji.
 • Na ekranie Paczkomatu wybierz "Nadaj paczkę" a następnie "Mam kod zwrotu". Zaakceptuj regulamin i wprowadź 10-cyfrowy kod zwrotu po którym otworzy się skrytka w której możesz umieścić paczkę (nie zapomnij zamknąć drzwiczek) • Ostatnim krokiem jest wybór gabarytu paczkomatu:
  • najmniejsza - max wymiary 8 x 38 x 64 cm
  • średnia - max wymiary 19 x 38 x 64 cm
  • duża - max wymiary 41 x 38 x 64 cm
 • Jeżeli skrytka p gabarycie A jest niedostępna to możesz otworzyć skrytkę o większym gabarycie, w której możesz nadać przesyłkę zwrotną. Jeżeli większe skrytki będą niedostępne, to oznacza że paczkomat jest przepełniony, więc udaj się do kolejnego najbliższego Paczkomatu.
 • W razie jakichkolwiek problemów z nadaniem w Paczkomacie prosimy o e-mail na zwroty@iai-sa.com. Kontaktując się z nami prosimy o podanie adresu lub kodu Paczkomatu oraz numeru etykiety zwrotnej, jak również imienia i nazwiska, numeru telefonu co będzie niezbędne w przypadku chęci umówienia odbioru przesyłki.

 


 

Paczkomat to urządzenie przypominające wyglądem skrytki pocztowe. Obecnie sieć Paczkomatów obejmuje ponad 400 punktów w całej Polsce – są w niemal każdej miejscowości a większych miastach w każdej dzielnicy. Ich główną ideą jest to, że przesyłka z Twoim zamówieniem czeka na odbiór w wybranym punkcie i możesz ją podjąć o dogodnej dla siebie godzinie.

 

 

pixel