Usztywniany biustonosz, czym jest i jakie ma zalety?

2021-11-22
Usztywniany biustonosz, czym jest i jakie ma zalety?

Jak nosić usztywniany biustonosz- poznaj jego zalety

Kobieta, dla której chociaż raz biustonosz stał się "drugą skórą wie, że dobrze dobrany stanik będzie jej najlepszym przyjacielem. Kiedy już znajdzie swój idealny model, trzyma się go kurczowo, bo wśród wielu atrybutów tej bielizny leży dobre samopoczucie tej, która go nosi. Niestety wiele Pań nadal bardzo mało wagi przywiązuje do tego rodzaju bielizny, robiąc zakupy na szybko, czasami nawet nie dokonując przymiarki. Co niestety skutkuje tym, że źle dobrany biustonosz sprawia dyskomfort podczas noszenia oraz źle wpływa na nasz kręgosłup, a w ostateczności deformuje nasz biust. Rodzaje biustonoszy Triumph oferowane przez nasz sklep to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie.

Cudowny wynalazek

Choć dzisiaj trudno wyobrazić sobie garderobę kobiecą bez tego elementu bielizny dziennej i mimo długiej historii stanika, to współczesne modele i rozmiary są stosunkowo młode, gdyż wprowadzone zostały na rynek dopiero ok. 1935r. Bielizna damska Triumph, która jest jedną z czołowych marek wiodących na rynku bieliźniarskim, posiada w swojej ofercie ekskluzywne biustonosze cenione od lat przez wiele kobiet, które często wracają wciąż po te same modele w różnych pojawiających się odsłonach produktu. 

Biustonosz Triumph cielisty Doreen N miękki bez fiszbin
Biustonosz Triumph czarny Claudette 104 N miękki bez fiszbin

Czym jest biustonosz usztywniany

Bielizna damska Triumph w swojej bogatej ofercie ma wiele tego rodzaju staników, które znajdziesz w naszym sklepie. Usztywniane biustonosze to ulubiony model Pań. Charakteryzuje się zabudowaną piankową miseczką usztywnioną dodatkowo szerokim mostkiem łączącym obie miseczki. Wzmocniona dolna część ma za zadanie podtrzymywać pierś. Niektóre modele biustonoszy posiadają dodatkowo wszytą w miseczki kieszonkę, wewnątrz której znajduje się wyjmowane wypełnienie. Warto też wiedzieć, że jednym z rodzajów takiego stanika jest model sportowy, do których należy np. sportowy biustonosz Triumph Cardio Cloud Traction, idealnie podtrzymujący biust, dzięki czemu świetnie sprawdza się podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. Dla pełnego komfortu zminimalizowano w nim ilość szwów.

Biustonosz Triumph czerwony Velvet Rose Spotlight WHP usztywniany z fiszbinami
Biustonosz Triumph czarny Shape Smart P usztywniany bez fiszbin

Bogactwo zalet

Niezaprzeczalną zaletą usztywnianych biustonoszy jest fakt, że pasują do każdego rodzaju piersi, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dlaczego tak się dzieje? Otóż miseczka, która obejmuje całą pierś, doskonale się do niej dopasowuje. Idealnie dobrany model eksponuje, jednocześnie ukrywając wszelkie niedoskonałości biustu. Rodzaje biustonoszy Triumph, które pięknie unoszą piersi to np. kolekcja wykończonych zmysłową koronką Triumph Amourette. Ten biustonosz koronkowy Triumph to seksowna odsłona tego rodzaju bielizny, która dodaje kobiecości i tworzy piękne połączenia z wieczorowymi kreacjami.

W tej kategorii staników warto wspomnieć również o modelach kształtujących sylwetkę, które wspomogą Panie przy asymetriach ich budowy i sprawią, że każda kreacja będzie leżeć na nich idealnie. Triumph bielizna modelująca, bo o niej mowa posiada serię biustonoszy usztywnianych bez fiszbin Shape Smart, które dzięki zastosowanym miseczkom z pianki 4D centralizują biust.

WP Biustonosz usztywniany z fiszbinami
WDP Biustonosz usztywniany z odpinanymi ramiączkami

Biustonosz usztywniany nie musi być nudny w żadnej wersji, nawet nie powinien trącić nudą. Dostępność modeli w przepięknej palecie barw pozwala dopasować stanik do każdej kreacji. Warto wybrać modele z najlepszych gatunkowo materiałów, którymi charakteryzuje się np. marka Triumph. Bielizna dzienna tego typu to sprawa wielkiej wagi, dlatego nie warto decyzji podejmować pochopnie. Czy będzie to koronkowa bielizna Triumph, czy gładka odsłona bez zdobień, z pewnością zajmie wysokie miejsce w naszej hierarchii tej kobiecej bielizny.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021

Polecane

pixel