Triumph leksykon materiałów - kolekcja WIOSNA LATO 2024

Kolekcja Triumph WIOSNA LATO 2023

Wiosna Lato 2023 w nowe kolekcji bielizny marki Triumph przynosi nowy optymizm, który poprawia nasz nastrój. Dopaminowe jasności wprowadzają radość do naszej palety kolorów, a nowe style pojawiają się z funkcjami hybrydowymi, które bezproblemowo współgrają z nowoczesnym życiem kobiet

 


 

Bawełna organiczna

ORGANIC COTTON

Bawełna organiczna jest produkowana i certyfikowana zgodnie ze standardami rolnictwa ekologicznego, z poszanowaniem gleby, ekosystemu i ludzi.

CO – BAWEŁNA. Jako włókno naturalne, bawełna jest wyjątkowo chłonne i trwałe. Ponieważ błonnik jest dobrze tolerowany przez skórę często stosuje się bawełnę w bieliźnie i piżamach

MCO – MAKO BAWEŁNA. Ten termin jakości odnosi się do wysokiej jakości, długowłóknista bawełna o gładkiej i błyszczący efekt. Krótkie włókna są czesane w powtarzanych procesach czesania.

SUPIMA®-BAWEŁNA Najdelikatniejsza bawełna Supima® gwarantuje doskonałe noszenie i komfort. Wysoka jakość, długa żywotność bawełny, sprzedawanej pod marką Supima®, znana jest na całym świecie świecie jako najlepszy materiał bawełny o długich włóknach. Jest o 35% dłuższy i o 45% mocniejsza niż konwencjonalna bawełna, a jego jakość charakteryzuje miękkość, naturalny, elegancki połysk, piękny przepływ tkaniny i wysoki trwałość.


 

włókna modalne TENCEL™

TENCEL™ MODAL

Wszystkie standardowe włókna modalne TENCEL™ są wyjątkowo miękkie i biodegradowalne. Drewnopochodne włókna modalne charakteryzują się wysoką elastycznością, która nadaje tekstyliom długotrwałą jakość i wyjątkową miękkość.

MD / CMD – MODALNY / MIKROMODALNY. To zaawansowane włókno wiskozowe jest wielowymiarowe wytrzymałe i trwałe. Micro Modal jest wykonany z wielu drobnych włókien modalnych, co czyni go szczególnie miękki w dotyku


 

POLIAMID

POLYAMIDE RECYCLED

Nasz poliamid pochodzący z recyklingu jest certyfikowany przez Global Recycled Standard, międzynarodowe, dobrowolne standardy, które określają wymagania dotyczące certyfikacji przez strony trzecie w zakresie surowców pochodzących z recyklingu.

PA – POLIAMID. To w pełni syntetyczne włókno wyróżnia się jego długowieczność. Trwały, łatwy w pielęgnacji materiał jest używany do bielizny i stroje kąpielowe

TACTEL® / TACTEL-AQUATOR® To włókno poliamidowe jest szczególnie przyjazne dla skóry, oddychające i wygodne. Tactel-Aquator® posiada również właściwości regulujące wilgotność nieruchomości.


 

POLYESTER RECYCLED

Nasz poliester pochodzący z recyklingu jest wytwarzany w 100% z odpadów przed konsumpcyjnych, dając "drugie życie" materiałowi nieulegającemu biodegradacji, który w przeciwnym razie mógłby trafić do morza lub na wysypisko śmieci.

PES – POLIESTER. Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i niskie zagniecenia sprawiają, że to w pełni syntetyczne włókno doskonały łatwy w pielęgnacji materiał na bieliznę, stroje rekreacyjne i stroje kąpielowe.

COOLMAX®. To wysokiej jakości włókno high-tech wykonane z poliestru, umożliwia przyjemnie suchą skórę, wysoki współczynnik odprowadzania wilgoci ciała na zewnątrz.

  • Shadow Spotlight

 

WISKOZA

VISCOSE

CV – WISKOZA. Wiskoza to włókno na bazie celulozy łatwo tolerowany przez skórę wyjątkowy połysk i miękkość.


 

elastan

ELASTANE RECYCLED

Jest to zrównoważone włókno rozciągliwe o takiej samej jakości jak zwykły elastan. Nasz elastan pochodzący z recyklingu jest częścią naszych innowacji w zakresie rozciągania.

EL – ELASTAN. Elastan to zbiorcze określenie elastycznego włókna. Ich wyjątkowa elastyczność i sprężystość czynią je optymalnie dopasowanymi np. bielizna modelująca

LYCRA® BEAUTY. To włókno elastanu łączy w sobie a wysoki poziom modelowania i komfort.

LYCRA® FRESHFX®. Odprowadza wilgoć, zapewniając szybkie suszenie i komfort. Jest wyjątkowo miękka i chłodna w dotyku przyjemny w noszeniu przez cały dzień.


 

włókieno TENCEL™ Lyocell

TENCEL™ LYOCELL

Jedwabisty wygląd włókien TENCEL™ Lyocell pochodzi z miazgi drzewnej, odnawialnego surowca z certyfikatem FSC. Włókna pochodzenia biologicznego są produkowane w przyjaznym dla środowiska procesie produkcyjnym. Włókna są biodegradowalne, kompostowalne i mogą być w pełni zwrócone naturze.


 

LOVEBRA.PL

Polecane

pixel