Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Triumph Jesień Zima 2022

Triumph Jesień Zima 2022

W tym roku zbliżający się sezon JESIEŃ ZIMA w Triumph ma do zaoferowania o wiele więcej niż tylko nową kolekcję! Na horyzoncie widać już globalną ewolucję naszej marki, w tym nowe podejście do prowadzonych działań. Współczesne kobiety z całego serca pragną celebrować swoją indywidualność, czuć się wyjątkowe i zrozumiane, bez stereotypów i sztywnych ram. Dlatego postanowiliśmy zmienić wizję naszej marki… Świętowanie wyjątkowości i unikalności będzie stanowiło myśl przewodnią dla całej kolekcji marki Triumph od sezonu JESIEŃ ZIMA 2022 roku.

Jesteśmy dla Kobiet i z Kobietami

Nasze Klientki coraz odważniej i bardziej świadomie podkreślają swój indywidualizm. Stawiają na autentyzm, świeżość i nowoczesność, a każda z nich ma jasne priorytety i poglądy na życie. Wiemy to, bo o zdanie zapytaliśmy 20 000 kobiet z całego świata. Nowa wizja marki triumph to ukłon w stronę wszystkich kobiet i odpowiedź na ich największe potrzeby. 

W Triumph chcemy budować świat, w którym wszystkie kobiety mogą być sobą i zawsze czuć się swobodnie. Nie oceniamy, nie pouczamy i nie opieramy się na stereotypach. Wspieramy nasze Klientki we wszystkich ich życiowych wyborach. Naszym celem jest celebrowanie kobiecej indywidualności, która określa ich wielowymiarowe życie i poczucie tożsamości. Wszystkie nasze działania prowadzą do jeszcze większej otwartości i inkluzywności, a ich punktem wspólnym są emocje, empatia i subtelne poczucie humoru.

Polecane

pixel