Rodzaje biustonoszy - wybierz swój typ, cz. 1

2022-07-24
Rodzaje biustonoszy - wybierz swój typ, cz. 1

Każda kobieta wie, jak ważny jest odpowiednio dobrany biustonosz. Kwestia ta ma wpływ nie tylko na wygląd piersi, ale również na samopoczucie i komfort użytkowniczki. Powstało już tyle rodzajów staników i tak dużo rozwiązań, że naprawdę można się pogubić. Dlatego właśnie powstał ten artykuł, w którym zawarte są wszelkie najważniejsze informacje o popularnych rodzajach biustonoszy. Dzięki temu wybranie swojego typu okaże się dużo łatwiejsze. Każda kobieta jest inna, również każda pierś jest wyjątkowa. Dlatego właśnie producenci damskiej bielizny starają się zaproponować różne rozwiązania, aby każda kobieta mogła wybrać biustonosz spełniający jej oczekiwania. Oto te najpopularniejsze:

Rodzaje biustonoszy

Biustonosze z fiszbinami - dzięki fiszbinom piersi są odpowiednio podtrzymane, co wpływa na ich wygląd oraz komfort użytkowniczki odciążając jej ramiona. To doskonała propozycja dla pań, które mogą pochwalić się większym rozmiarem miseczki. Jeśli szukasz wygodnego, ale równocześnie dobrze wyglądającego produktu, kliknij tutaj. Materiał z którego wykonany jest ten produkt jest delikatny dla skóry i nie blokuje jej dostępu do powietrza. Wysokie łączenie zapewnia stabilizację.

Biustonosz z fiszbinami
Biustonosz bez fiszbin

Biustonosze bez fiszbin - najczęściej wybierają je kobiety w ciąży albo panie karmiące piersią. Brak fiszbin sprawia, że taki rodzaj stanika jest dobry szczególnie dla dojrzewających dziewczyn, których piersi nie podtrzymują stelażu w formie fiszbin. Dobrą propozycją w tym przypadku jest produkt, o którym więcej dowiesz się klikając w tym miejscu. Stanik doskonały dla pań, które lubią piękno w subtelnej formie. Dodatkowym atutem jest możliwość zapięcia ramiączek skrzyżowanych na plecach. 

Biustonosze usztywniane - doskonałe na każdą okazję, która wymaga niezawodnego utrzymania piersi w odpowiedniej pozycji. Takie biustonosze odpowiednio wspierają biust przez wiele godzin w niecodziennych warunkach. Dobrze sprawdzą się na przykład podczas imprez okolicznościowych, doskonale zamaskują brodawki, które nie powinny być widoczne spod cienkiej sukienki. Wiele pań wybiera je również z tego względu, iż unoszą i optycznie powiększają piersi. W wyżej wspomnianej ofercie znajduje się wiele wersji kolorystycznych. Dodatkowe wsparcie piersiom dają odpowiednie materiały, trójstopniowe zapięcie i szerokie ramiączka. 

Biustonosz usztywniany
Biustonosz sportowy

Biustonosze sportowe - mają za zadanie zapewnić komfort podczas aktywności fizycznej i zabezpieczyć piersi przed wstrząsami czy przeciążeniami. Uprawianie sportu bez odpowiedniego stanika sportowego, niesie ze sobą negatywne skutki. Biustonosz tego rodzaju amortyzuje piersi podczas podskoków, biegu i wszelkich innych aktywności sportowych. Warto wybrać taki produkt, który będzie nie tylko spełniał swoją rolę, ale również zachwycał stylem, jak na przykład ten. Zabezpiecza biust, jest wykonany z miękkiej tkaniny i posiada szerokie ramiączka. To wszystko działa na korzyść piersi, skóry oraz samopoczucia kobiety podczas treningu.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel