Ringella - dzianina

Ringella - dzianina

Przytulny i przyjazny dla skóry

Dzianina jest ponadczasowo piękna i zawsze bardzo popularna ze względu na liczne przyjemne właściwości. Niezależnie od tego, czy są to swetry czy kardigany, doskonale nadają się do łączenia z różnymi elementami garderoby, takimi jak sukienki, dżinsy czy spódnice. Gdy dni znów stają się krótsze, zawsze dobrym wyborem będzie przytulny dzianinowy kawałek.

Odzież z dzianiny – ponadczasowa popularność

W dziewiarstwie struktury ściegów wykonuje się z przędzy za pomocą pętelkowania nici. Szwy są ułożone w rzędy jeden po drugim. Użyte materiały, takie jak bawełna, świeża wełna, jedwab, kaszmir i angora lub włókna syntetyczne, takie jak poliester, są przetwarzane za pomocą igły dziewiarskiej. Istnieją ściegi na drutach i ściegi lewe iw zależności od ich różnorodności powstają różne piękne wzory na drutach .

Właściwości dzianiny

Dzianina jest popularna zarówno wśród młodych, jak i starszych , dlatego jest idealna do użytku w różnych porach roku. Dzianina wykonana z bawełny lub wiskozy jest idealna na lato np. do modnych i lekkich kardiganów, ponieważ oba materiały są trwałe i łatwe w pielęgnacji. Ponadto bawełna przekonuje efektem chłodzącym, a wiskoza właściwościami wiążącymi wilgoć.

Nowa wełna jest często używana do cieplejszych dzianin, na przykład kaszmiru lub merynosów, ponieważ zawsze zapewnia przytulność i ciepło. Włókna syntetyczne poliamid i poliester są również idealne na zimę dzięki swojemu działaniu ocieplającemu. Często dodaje się je do wełny , aby zapobiec jej sfilcowaniu i aby dzianina była jeszcze bardziej wytrzymała . Wiskoza i modal to włókna syntetyczne, które charakteryzują się chłonnością i oddychalnością. Są również często dodawane do dzianin, aby zapewnić uczucie komfortu na skórze. Idealna dzianina składa się z mieszanki materiałów. Na przykład lubimy używać mieszanki wiskozy, poliestru i elastanu do naszych wysokiej jakości odzieży.

Odkryj nasze wysokiej jakości dzianiny

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bielizny nocnej i przenieśliśmy nasze know-how w dziedzinie materiałoznawstwa do produkcji wielu innych rodzajów odzieży. Posiadamy szeroką gamę pięknych dzianin : spójrz na nasze kurtki.


W leksykonie materiałowym przedstawiamy materiały, z których składają się tekstylia, które możesz kupić w Ringella. Terminy takie jak bawełna są znane, ale wielu klientów nie wie, z jakich surowców wykonane są te tkaniny i jak pozyskiwane są włókna. Pozwól, że zabierzemy Cię w świat tkanin i poznamy ciekawostki na temat bawełny, wiskozy i innych materiałów.

 

pixel