Przygotuj się na sylwestra - z bielizną modelującą to proste!

2021-12-20
Przygotuj się na sylwestra - z bielizną modelującą to proste!

Przygotuj się na sylwestra - z bielizną modelującą to proste!

Sylwester to szczególny dzień, który stwarza idealną okazję do zaprezentowania się w wyszukanej stylizacji. Jednak standardowa luźna bielizna z prześwitującymi szwami może skutecznie zaznaczyć nasze niedoskonałości. Aby uzyskać efekt smukłego i wysportowanego ciała, warto wykorzystać bieliznę modelującą. Czym się ona charakteryzuje i jak wybrać odpowiedni dla siebie model?

Jak wysmuklić nasze proporcje, czyli bielizna modelująca

Głównym zadaniem wyszczuplającej bielizny jest przede wszystkim wysmuklenie brzucha i ud, a także uwypuklenie piersi i pośladków. Celem jest uzyskanie efektu talii klepsydry, która jest pożądana szczególnie przy konieczności zaprezentowania się w wieczorowej kreacji. Dodatkowym atutem jest także dobre kamuflowanie bielizny pod suknią - majtki bezszwowe pozwolą uniknąć nieestetycznego odcinania się pośladków. Mamy do wyboru wiele rodzajów modeli marki triumph, spośród których warto rozważyć elementy takie jak majtki, body, halki, podkoszulki i biustonosze. Body modelujące triumph jest rozwiązaniem uniwersalnym, może bowiem pełnić także funkcję samodzielnej bluzki. Jakie są z kolei rodzaje biustonoszy triumph? Oprócz klasycznych modeli, mamy także możliwość wyboru szykownie wyglądających bardotek oraz staników z efektem push-up. Minimizery będą wskazane dla pań chcących wizualnie zmniejszyć biust i utrzymać go w stabilnej pozycji. Ekskluzywne biustonosze będą subtelnie, ale widocznie, podkreślać i uwypuklać biust pod sylwestrową kreacją. Koszulki modelujące triumph z kolei będą modelować wielowymiarowo. 

Shape 1
Shape 2
Body, halki i koszulki modelujące
Majtki damskie modelujące

Dlaczego warto?

Produkty takie jak markowa bielizna damska Triumph niezawodnie sprawdzają się w modelowaniu sylwetki. Efekty wielomiesięcznych ćwiczeń możemy uzyskać w zaledwie kilka minut bez żadnego wysiłku - choć nie jest to oczywiście rozwiązanie konieczne na co dzień. Dodatkowym atutem jest stwarzanie komfortu psychicznego wynikającego z wygody i spektakularnego efektu wizualnego. Niezależnie od tego czy potrzebne nam body czy halka modelująca triumph, z pewnością doskonale zaprezentujemy się na imprezie Sylwestrowej. 

Strefa intensywnego modelowania

Czym się kierować w wyborze bielizny na Sylwestra

Najważniejszym kryterium są przede wszystkim indywidualne preferencje. Jeśli zależy nam na modelującym efekcie wierzchniej warstwy, dobrym rozwiązaniem będzie podkoszulka triumph. Warto także brać pod uwagę kolorystykę bielizny - w przypadku jasnych kreacji dobrym rozwiązaniem są kolory białe bądź cieliste, czarne będą natomiast dobre dla ciemnych sukienek. Istotny jest wybór odpowiedniego rozmiaru - modelujące właściwości mogą w niektórych przypadkach powodować uczucie nacisku, zatem zbyt małe rozmiary będą się wiązały ze sporym dyskomfortem. Poza imprezowym klimatem, warto jednak stawiać na wygodniejsze rozwiązania - biustonosz sportowy triumph będzie lepszym wyborem na co dzień, niż mocno obudowany i sztywny stanik modelujący. Oczywiście w przypadku konieczności znalezienia odpowiedniego modelu, warto wpisać w wyszukiwarkę frazę " lovebra.pl triumph bielizna modelująca".

Wild Rose 1
Wild rose 2
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021

Polecane

pixel