Kolekcja Freedom briefs marki Triumph

Majtki damskie higieniczne antybakteryjne

Majtki FREEDOM

W końcu majtki menstruacyjne, które się sprawdzają. Niezależnie od tego, czy chodzi o menstruację, uprawianie sportu, połóg czy menopauzę, z naszą nieprzeciekającą bielizną będziesz miała wszystko pod kontrolą.

Komfort przede wszystkim

Po prostu je włóż i dalej rób swoje. Majtki Freedom są dla każdej z nas. Dostępne w dwóch różnych modelach, tai fit na lżejsze dni (do 3 standardowych tamponów) i maxi fit z wysoką chłonnością na obfite dni (do 5 standardowych tamponów). Oba modele zostały zaprojektowane z wodoodpornego materiału bazowego dla bezpieczeństwa i całodziennej świeżości.

Zaprojektowaliśmy Freedom Briefs jako świadomy wybór bielizny, aby zwiększyć ochronę przed nietrzymaniem moczu, którego możesz doświadczyć. Nasze specjalne wodoodporne warstwy, zapewniają niski lub średni poziom absorpcji i zapewniają suchość i wygodę o każdej porze dnia i nocy. 

Niezawodność

Majtki Freedom są dla każdej z nas. Dostępne w dwóch różnych modelach, tai fit na lżejsze dni (do 3 standardowych tamponów) i maxi fit z wysoką chłonnością na obfite dni (do 5 standardowych tamponów). Oba modele zostały zaprojektowane z wodoodpornego materiału bazowego dla bezpieczeństwa i całodziennej świeżości.

Niezwykle wygodna, zdrowa i nowoczesna propozycji dla kobiet poszukujących łatwej alternatywy dla produktów higienicznych na czas menstruacji. Jest antybakteryjna i wodoodporna. Różne warstwy chłonne są w takiej kolejności, aby zapewnić maksymalny komfort. Naturalna bawełniana tkanina bambusowa zapewnia wyjątkowo delikatne uczucie na skórze. Szczelne warstwy absorpcyjne zapewniają dyskrecję i łatwość użytkowania zarówno w nocy, jak i w dzień. 

Majtki Freedom są łatwe do czyszczenia i stanowią najlepszą opcję w porównaniu do jednorazowych tamponów lub podpasek. Najpierw wypłucz użyte majtki menstruacyjne pod zimną wodą do momentu, aż woda będzie czysta. Następnie umieść je w worku do prania i włóz do pralki, wybierz temperaturę 40°C oraz cykl easy care (syntetyki). Bez obaw! Bieliznę menstruacyjną można prać z innymi ciemnymi ubraniami. Powieś do wyschnięcia i użyj majtek ponownie.

Polecane

pixel