Regulamin Konkursu "Twoja Opinia ma znaczenie"


REGULAMIN konkursu "Twoja Opinia ma znaczenie"

 1. Organizatorem konkursu jest administrator strony sklepu lovebra.pl PHU agat Adam Wiśniewski.
 2. Konkurs jest przeznaczony dla klientów sklepu, którzy spełnili łącznie dwa warunki, tj. dokonali dowolnego zakupu na stronie organizatora lovebra.pl i przesłali OCENĘ swojego zadowolenia z realizacji zamówienia w okresie trwania konkursu.  
 3. Czas trwania konkursu: konkurs rozpoczyna się w momencie jego ogłoszenia na stronie sklepu w zakładce "Aktualności" tj. 19/07/2021 i trwać będzie do 31/12/2021.
 4. Celem konkursu jest pozyskanie wiarygodnych i przydatnych dla innych klientów OPINII kupujących na temat przebiegu procesu realizacji zamówień. Zbieraniem, publikacją i przechowywaniem przesłanych informacji zajmuje się niezależny zewnętrzny operator firma IAI IdoSell.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na przesłany przez lovebra.pl mail na adres wskazany podczas rejestracji konta klienta. [Wystaw opinie] lovebra.pl. Minimalną formą udzielenia odpowiedzi jest wskazanie odpowiedniego emotikonu a optymalną słowne uzasadnienie stopnia zadowolenia. Najciekawsza w ocenie organizatora i jednocześnie najbardziej przydatna w ocenie innych klientów opinia zostanie nagrodzona Nagrodą Główną Konkursu.
 6. Nagrodą główną jest kupon o wartości 150 zł z przeznaczeniem na kolejne zakupy w sklepie organizatora. Przekazanie kupony nastąpi drogą elektroniczną o czy zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową na adres poczty elektronicznej, wskazany przy rejestracji konta klienta. Odpowiednia adnotacja wraz z publikacją opinii zwycięzcy zostanie opublikowana na tronie organizatora lovebra.pl w zakładce AKTUALNOŚCI - "ZWYCIĘZCY KONKURSU"
  • Środki zostaną przez organizatora przekazane na indywidualne saldo klienta w celu regulowania nimi należności za dowolne zakupy na stronie organizatora lovebra.pl.
  • Przekazane środki na saldzie klienta nie ulegają przedawnieniu i są w dyspozycji klienta do momentu ich wykorzystania.
  • Wartość można dowolnie podzielić i regulować jedno lub wiele zamówień w ramach konta;
  • Środki można łączyć z innymi formami płatności dostępnymi na stronie organizatora;
  • Środki nie podlegają wymianie na gotówkę. 
 7. Organizator zobowiązuje się wyłonić nagrodę główną nie częściej niż raz w tygodniu i nie rzadziej niż raz w miesiącu w całym okresie trwania konkursu, w zależności od ilości zgłoszeń, atrakcyjności opinii i ich przydatności w ocenie innych klientów. Ogłoszenie laureatów odbywać się będzie każdorazowo w nocy z niedzieli na poniedziałek. 
 8. Wszyscy uczestnicy w okresie trwania konkursu - autorzy przesłanych opinii otrzymają "KARTĄ KLUBU lovebra" - na początek z 10% rabatem na wszystkie kolekcje. Członkostwo na pierwsze 6 miesięcy przydzielamy w ramach podziękowania za poświęcony czas i wyrażenie OPINII o naszym sklepie. Po zalogowaniu się w naszym sklepie, używając danych wykorzystanych przy rejestracji konta, ceny produktów zmienią się na specjalne ceny uzyskane dzięki rabatowi. W zależności od dalszej aktywności zakupowej przedłużymy okres obowiązywania rabatu na kolejny okres oraz możemy zwiększyć rabat nawet do 20%. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie więc wszystko co powinieneś zrobić to zostań z nami i ciesz się zakupami w atrakcyjnych cenach a resztę pozostaw nam.

 

pixel