Kolekcja Shape Smart marki Triumph

Kolekcja Shape Smart marki Triumph

Triumph Shape Smart - Niejedno oblicze ma kobieta, podobnie jak nasza kolekcja

Triumph Shape Smart to opowieść o zmianie i dopasowaniu. Pamiętaj, że to bielizna ma dopasować się do Ciebie, a nie odwrotnie! Stąd nowa odsłona rewolucyjnego biustonosza, który dopasowuje się do kobiecego ciała i ruchu. Nowoczesny, gładki wygląd, perfekcyjne dopasowanie, doskonałe wygładzenie i wsparcie. To Twoja druga skóra. To Twój Shape Smart. Dyskretnie dbając o szczegóły, zapewni Tobie poczucie wolności. A Ty – ciesz się życiem i bądź szczęśliwa!

Dopieszczamy każdy element, pozwalając kobietom cieszyć się urokiem każdej spędzanej chwili i czuć pewność siebie każdego dnia. Inteligentnie zaprojektowana, innowacyjna bielizna, która dopasuje się do niepowtarzalnych kształtów i potrzeb kobiety. Specjalna tkanina i technologia 4D zapewniają bezszwowe wsparcie, a inteligentna rozmiarówka od 01 do 05 doskonale zastąpi tradycyjne rozmiary. Koncentruje się na komforcie 360°, kształtowaniu i wsparciu, zapewniając komfort na poziomie, który nigdy wcześniej nie był kojarzony z bielizną modelującą. 

BIELIZNA, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIE... do Twoich unikalnych kształtów, ruchu ciała, indywidualnych potrzeb...

SHAPE SMART to szeroka gama bielizny modelującej nowej generacji. Starannie zaprojektowany pas biustonosza płynnie okrąża plecy, wygładzając i eliminując wszystkie niechciane niedoskonałości w okolicach pach i pleców otuli Twoje ciało podkreślając naturalne kształty bez uczucia ucisku. Poznaj uczucie drugiej skóry. Kobiety pragną niczym nie skrępowanej swobody ruchów, miękkości, przewiewności, wsparcia i atrakcyjnego wyglądu. W sklepie lovebra.pl z Triumph to wszystko jest możliwe na wyciągnięcie ręki.

Polecane

pixel