Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-02-28

KONKURS - Twoja OPINIA ma znaczenie

 

Twoja OPINIA ma znaczenie. Weź udział już teraz i wygraj

Kupon o wartości 150 zł na kolejne zakupy.


 

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy po zarejestrowaniu konta klienta na stronie naszego sklepu dokonali dowolnego zakupu i przesłali OCENĘ swojego zadowolenia z realizacji zamówienia. Po dostarczeniu zamówienia wyślemy maila z prośbą o wystawienie opinii. Bardzo nam zależy na Waszym zadowoleniu dlatego regularnie monitorujemy, czy spełniamy Wasze oczekiwania. Jak oceniasz i czy jesteś zadowolony z przebiegu realizacji swojego zamówienia?

 

Przesłane opinie są dostępne na stronie operatora programu "PRAWDZIWE OPINIE KLIENTÓW" - GWARANCJA WIARYGODNOŚCI lub na naszej STRONIE GŁÓWNEJ po kliknięciu w logo operatora programu. Zachęcamy do głosowania, autora najbardziej przydatnej opinii w każdą niedzielę nagrodzimy GŁÓWNĄ NAGRODĄ - kupon o wartości 150 zł na saldzie klienta do wykorzystania na kolejne zakupy. Zwycięzców co tydzień poznacie w aktualnościach na naszej stronie ZWYCIĘZCY KONKURSU "TWOJA OPINIA MA ZNACZENIE"

 

Każda opinia wygrywa - dodatkowo wszystkich autorów przesłanych OPINII nagrodzimy "Kartą KLUBU lovebra", dzięki której otrzymają nieograniczony rabat 10% na wszystkie kolekcje. Po zalogowaniu się w naszym sklepie przy użyciu danych wykorzystanych do rejestracji konta klienta, ceny towarów zmienią się na specjalne ceny, uzyskane dzięki rabatowi. 

 

REGULAMIN

pixel